Новини порталу

Гранти від держави на відкриття чи розвиток бізнесу Урядовий проект “єРобота” передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання.
Мінекономіки презентувало проєкт оновленого порядку надання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків Мінекономіки презентувало проєкт оновленого порядку стимулювання індустріальних парків в Україні під час міжвідомчої онлайн наради за участю народних депутатів, представників обласних військових адміністрацій, ініціаторів створення та керуючих компаній індустріальних парків, державних банків, а також експертів USAID на тему «Державне стимулювання створення та функціонування індустріальних парків».
Підтримка реалізації інвестиційних проєктів із значними інвестиціями Уряд передбачив у державному бюджеті на 2024 рік 3 млрд гривень для забезпечення державної підтримки реалізації інвестиційних проєктів із значними інвестиціями.
На нашому Порталі запрацювали нові електронні послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном
Нові послуги та нові можливості на Порталі електронних сервісів Мінекономіки! Мінекономіки спільно з Держпраці впровадили надання ще двох електронних послуг