Питання та відповіді

Держателем Порталу є Міністерство економіки України (ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України – 37508596).

Володільцем зібраних в процесі надання послуг в електронному вигляді персональних даних є Міністерство економіки України.
Зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки  просто. Вам потрібен ваш електронний підпис. Натисніть кнопку зареєструватися, ідентифікуйтесь за допомогою електронного підпису або IDGOVUA. Тепер ви можете користуватися послугами зручно і швидко.

Персональні дані та інформація, які можуть бути необхідні для реєстрації, ідентифікації в Персональному кабінеті та отримання послуг в електронному вигляді:

·        прізвище ім’я по-батькові (за наявності);

·        номер телефону;

·        адреса електронної пошти;

·        інші дані та документи, необхідні для отримання послуги.

Необхідно пройти процедуру реєстрації в персональному кабінеті та ідентифікації, що має на меті засвідчити автентичність фізичної або юридичної особи за допомогою кваліфікованого електронного підпису та системи ідентифікації Національного банку України Bank ID.

Персональний кабінет виконує наступні функції:

  1. Надання доступу до всіх е-послуг на Порталі та можливість їх замовлення.

  2. Зворотний зв’язок, наприклад, повідомлення про результат запиту е-послуги.

  3. Можливість зберігати хід форми та проджовжувати її заповнення з того місця, на якому зупинився,  у будь-який зручний час.

Кваліфікований електронний підпис можна отримати в Акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК). Наприклад за посиланнями http://acskidd.gov.ua/, http://www.uakey.com.ua/ або у відділеннях Державної податкової служби України.

За допомогою електронного підпису можна підписувати електронні документи, користуватися електронними послугами, реєструватися на державних порталах тощо. Документи з цим підписом мають таку саму юридичну силу, як і документи, підписані власноруч.

Ви можете перевірити факт оплати по коду квитанції на сайті державного сервісу перевірки квитанцій https://check.gov.ua/ . Для цього оберіть установу та введіть код квитанції.