Видача дубліката ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Назва послуги: Видача дубліката ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Адміністративний збір: 780 грн.

Строк надання послуги: протягом трьох робочих днів

Результат надання: Заявник отримує дублікат ліцензії за формою, установленою наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі від 14.05.1996 № 260 “Про затвердження зразків ліцензій на право здійснення експорту, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.05.1996 за № 234/1259. Строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку дії, зазначеного у втраченій або пошкодженій ліцензії.

Способи отримання результату: Оформлення та видача дубліката ліцензії здійснюється на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату) про перерахування до місцевого бюджету річної плати за ліцензію. Видача дубліката ліцензії здійснюється за наявності належним чином оформленого доручення на його одержання та документа, що засвідчує особу.

Підстави для відмови: Невідповідність поданих документів чинному законодавству України; порушення заявником законодавства України у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Порядок оскарження: Заявник має право оскаржити відмову у видачі ліцензії в порядку, визначеному чинним законодавством України.