Новини порталу

ЦНАПи для громадян та бізнесу Децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості, наближення адміністративних послуг до громадян та бізнесу, а також подальша розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг визначені пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.
20 вересня 2017 року Уряд схвалив головний е-документ країни – Концепцію розвитку електронного урядування до 2020 року, який визначає головні цілі, пріоритетні напрямки та заходи цифрової трансформації на найближчі 3 роки.
Новий сервіс з організації онлайн-черги до підрозділів Державної міграційної служби Відтепер на Єдиному державному порталі адміністративних послуг відкрито новий сервіс з організації онлайн-черги до підрозділів Державної міграційної служби України
E-урядування  - ключ до реформ в Україні 24 травня 2017 Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка створює нормативні підстави для запровадження всіх ліцензій онлайн та відкриває нові можливості для виходу на якісно новий рівень підприємницької діяльності. Це надзвичайно важливий крок до зменшення бюрократії і спрощення ведення бізнесу.
Уряд підтримав проект змін до Закону України "Про адміністративні послуги" 12 квітня Кабінет Міністрів України підтримав проект змін до Закону України „Про адміністративні послуги”. Зміни були ініційовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України для того, щоб удосконалити процес надання адміністративних послуг населенню та уточнити деякі аспекти створення та організації роботи Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Олексій Вискуб. Бізнес, соціальні виплати та будівництво. Які електронні послуги можуть отримати українці без жодного візиту до державних установ Підприємці та фізичні особи незчулися, як електронні послуги від держави стали реальністю. І йдеться не про відправлення онлайн-заявок, після яких ще два рази потрібно сходити в держорган. Чимало важливих послуг тепер є по-справжньому електронними, без жодного візиту громадян до органів влади.