ЦНАПи для громадян та бізнесу

27.10.2017
ЦНАПи для громадян та бізнесу

Децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості, наближення адміністративних послуг до громадян та бізнесу, а також подальша розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг визначені пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.

З метою забезпечення комфортних умов для надання адміністративних послуг в Україні функціонує 713 центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Зразковий ЦНАП – це привітні адміністратори, відкритість та прозорість, прийом відвідувачів без обідньої перерви (а в окремі дні – до восьмої вечора), електронна черга, а також надання максимальної кількості послуг.

Мешканці багатьох міст України вже змогли переконатись в перевагах ЦНАП і на сьогодні процес розбудови мережі ЦНАП триває. 

Докладна інформація щодо діяльності та подальшого розвитку ЦНАПів наведена у інфографіці Звіт про розвиток мережі ЦНАПів у 2016 році"Звіт про розвиток мережі ЦНАПів на 01.07.2017 року"«Звіт про розвиток мережі ЦНАПів на 01.10.2017 року».